Kompletný servis VZV a zdvíhacích plošín

Servisujeme všetky značky vozíkov a manipulačnej techniky
 

Pre spoločnosť Šimunek bol rok 1990 míľnikom v servisovaní manipulačnej techniky všetkých typov a značiek. Investícia do vzdelávania technikov servisného tímu, technického vybavenia a priestorov servisu v dnešnej dobe umožňuje poskytnúť zákazníkom nielen samotný servis vysokozdvižných vozíkov a inej manipulačnej techniky, ale aj:

 

 

Malé a stredne náročné opravy zabezpečujeme do 48 hodín prostredníctvom profesionálne vybavených mobilných dielní. Flexibilita, celoslovenská pôsobnosť a dlhoročné skúsenosti nášho tímuzárukou správnej voľby pri výbere partnera v starostlivosti o manipulačnú techniku.

 

Prečo si vybrať servis VZV od Simunek.sk?

 

 

Zabezpečujeme servis značiek Linde, Jungheinrich, Hyster, Yale, Toyota, Heli, Still, HC, Hangcha, Lonking, Desta, Balkancar, Hyundai, BT, EP, Clark, TCM, Komatsu, TEU, Hangzou, Genie, JLG, JCB, Manitou, UNC, Nissan, Mitsubishi, Perkins, Yanmar, Kubota a ďalšie.

 

Diagnostikujeme značky ako Deutch, CAT/Perkins, Kubota, Caterpillar, Bobcat, Bosch, Hyster, Doosan, JLG, Linde, Jungheinrich, Still, Toyota, Zapi.
  

servis vysokozdvižného vozíka
servis manipulačnej techniky
kompletný servis vzv
servis vozíkov a manipulačnej techniky. . . „Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

Dopytovo orientovaný projekt

Leoš Šimunek začína realizovať od 04/2019 do 06/2020 projekt s názvom Odborná príprava zamestnancov firmy Leoš Šimunek– rozvoj odborných a špecifických zručností. Hlavným cieľom je zvýšenie zručností na adaptabilitu 33 pracovníkov v spoločnosti Leoš Šimunek. Investovanie do vzdelávania, zručností a celoživotného vzdelávania a podpora zamestnanosti a mobility pracovnej sily. Projekt sa bude realizovať pomocou 2 hlavných aktivít.


Hlavná aktivita: Aktivita č. 3: Profesijný rozvoj sektorových zručností vrátane IKT zručností zamestnancov.
Podaktivity: 3a) Výber a príprava zamestnancov a 3b) Cielené získavanie pracovných zručností zamestnancov.Hlavná aktivita: Aktivita č. 4: Podpora rozvoja pracovných zručností zamestnancov.Prijímateľ zabezpečí odborné preškolenie dvoch pracovných skupín zamestnancov:
- zamestnanci školiaceho strediska budú vyškolení v oblasti výchova a vzdelávanie v oblasti motorových vozíkov pre budúcu profesiu školiteľ/inštruktor
- zamestnanci firmy na pozíciách mechanik, budú vyškolení v oblasti administratívne činnosti súvisiace s opravami a prehliadkami motorových vozíkov/technické prehliadky a opravy motorových vozíkov s využitím IKT.


Na absolvovanie uvedených školení nadväzuje u časti zamestnancov aj program rozvoja pracovných zručností. Táto následná aktivita je zameraná na prehlbovanie získaných cielených zručností, vedomostí, skúseností a postupov, potrebných pre ďalšie uplatnenie zamestnanca u zamestnávateľa vykonávaných na základe pracovného pomeru na konkrétnom pracovnom mieste.


Miesto realizácie projektu: Trnava.www.esf.gov.sk

© 2019 Šimunek | Ochrana osobných údajov