o nás

 
O nás

Spoločnosť vznikla v septembri roku 1990.
Postupne sa začala rozrastať v priestoroch bývalej konzervárne cukrovaru, kde  vznikla montážna dielňa s prvými zamestnancami. Odbor činnosti sa začal postupne rozvíjať so zvyšujúcimi sa nárokmi na zákazníkov a majiteľa firmy.

Dnes sa firma Šimunek nachádza vo vlastných priestoroch na okraji Trnavy a disponuje logistickým skladom v blízkosti pivovaru Sessler. V súčasnosti zamestnáva 10 vysokokvalifikovaných pracovníkov a spolupracuje s viacerými významnými partnermi na celom území Slovenska aj v zahraničí. K dispozícii je opravárenská dielňa, kovoobrábacia dielňa, dielňa na opravu motorov, sklad náhradných dielov a ďalšie priestory pre činnosť. Spoločnost  Šimunek Vám poskytne opravu vozíka nielen v nadštandardne vybavenej servisnej dielni, ale aj externe.

MOTTO

 

kvalita +

zodpovednosť +

Profesionalita +

dôvera


=

vzťah

naša stratégia

stratégia

Už viac ako 10 rokov je našou snahou pochopiť požiadavky a potreby  zákazníka a urobiť vždy  maximum pre spokojnosť zákazníka. 


Ponúknuť mu

-   spoľahlivé   stroje pre prevádzky, starať sa pravidelne o ich technický stav a zabezpečovať tak plynulosť Vašej prevádzky.

 

- dodávať zákazníkovi kvalitných, zručných a flexibilných pracovníkov obslúh motorových vozíkov, pripravených  pracovať aj v náročných skladových podmienkach a logistických strediskách.

 

To všetko vďaka jedinečným a na západnom Slovensku aj najväčším priestorom   školiaceho strediska s rôznymi druhmi vysokozdvíhacich elektrických a motorových ziariadení.